Novinky

Hlavnou cenou pre víťaza turnaja je finančná odmena. V kategórii Elita Muži a Veteráni je 200 €. V kategórii Amatéri 300€.

Live prenosy

11.01.2021

Ďalšou novinkou tohtoročného turnaja budú live prenosy cez Youtube kanál vysielané z hlavnej haly. Vysielať sa bude nepretržite počas trvania celého turnaja.

Turnaj každoročne rozhodujú kvalitní rozhodcovia z Českej republiky. Samozrejme ani slovenskí arbitri nebudú na turnaji chýbať.

V dôsledku aktuálnej situácie na Slovensku v rámci opatrení súvisiace s COVID 19 sa tento rok TS CUP neuskutoční! Situácia nás veľmi mrzí no o rok sa na vás budeme určite tešiť!

História TS Cup-u siaha až do roku 2006. Prvého ročníka turnaja sa zúčastnilo 8 mužských a 6 ženských družstiev. To bolo prvý a posledný krát, kedy sa TS Cup-u zúčastnili aj ženy.

Športová hala prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Bol položený nový vysoko kvalitný povrch, ktorý patrí medzi najlepšie povrchy na Slovensku a je ideálny pre florbal. Hráči sa budú mať na čo tešiť. Rekonštrukciou prešli aj šatne, sprchy a sociálne zariadenia.