Novinky

Registrácia na 14. ročník prestížneho medzinárodného turnaja pod názvom TS CUP je spustená. Aj tento ročník bude sprevádzať niekoľko noviniek, preto neváhajte a prihláste svoj tím na jeden zo skvelých turnajov s najdlhšou turnajovou históriou na Slovensku.

Live prenosy

06.01.2020

Ďalšou novinkou tohtoročného turnaja budú live prenosy cez Youtube kanál vysielané z hlavnej haly. Vysielať sa bude nepretržite počas trvania celého turnaja.

Hlavnou cenou pre víťaza turnaja je finančná odmena. V kategórii Elita Muži a Veteráni je 200 €. V kategórii Amatéri 300€.

História TS Cup-u siaha až do roku 2006. Prvého ročníka turnaja sa zúčastnilo 8 mužských a 6 ženských družstiev. To bolo prvý a posledný krát, kedy sa TS Cup-u zúčastnili aj ženy.

Turnaj každoročne rozhodujú kvalitní rozhodcovia z Českej republiky. Samozrejme ani slovenskí arbitri nebudú na turnaji chýbať.

Športová hala prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Bol položený nový vysoko kvalitný povrch, ktorý patrí medzi najlepšie povrchy na Slovensku a je ideálny pre florbal. Hráči sa budú mať na čo tešiť. Rekonštrukciou prešli aj šatne, sprchy a sociálne zariadenia.