Novinky

Po veľkej snahe sa neuskutoční ani turnaj VETERÁNOV. Ja nám to veľmi ľúto. Tešíme sa na budúci ročník, ktorý pevne veríme bude realitou.

V dôsledku aktuálnej situácie v našom okrese a vyhliadkami v najbližších dňoch v rámci opatrení súvisiace s COVID 19 sa tento rok TS CUP v kategórii MUˇŽI a AMATÉRI neuskutoční!

Hlavnou cenou pre víťaza turnaja je finančná odmena. V kategórii Elita Muži a Veteráni je 200 €. V kategórii Amatéri 300€.

Live prenosy

11.01.2021

Ďalšou novinkou tohtoročného turnaja budú live prenosy cez Youtube kanál vysielané z hlavnej haly. Vysielať sa bude nepretržite počas trvania celého turnaja.

Turnaj každoročne rozhodujú kvalitní rozhodcovia z Českej republiky. Samozrejme ani slovenskí arbitri nebudú na turnaji chýbať.

História TS Cup-u siaha až do roku 2006. Prvého ročníka turnaja sa zúčastnilo 8 mužských a 6 ženských družstiev. To bolo prvý a posledný krát, kedy sa TS Cup-u zúčastnili aj ženy.

Športová hala prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Bol položený nový vysoko kvalitný povrch, ktorý patrí medzi najlepšie povrchy na Slovensku a je ideálny pre florbal. Hráči sa budú mať na čo tešiť. Rekonštrukciou prešli aj šatne, sprchy a sociálne zariadenia.