Rozpis 

                                                SOBOTA 27.6.2020

čas         č.z.                    Domáci                       Hostia                            Výsledok

9:00       1                           IBK PAZZ   vs   Forever Young Nižná                 5:3

9:40       2                       Ať Se Darza   vs    Sparta Košice                            3:4

10:20     3                   Uragán Senica   vs    FK Florko KE Stará garda        4:2

11:00     4        Forever Young Nižná   vs   Ať Se Darza                                2:0

11:40     5         FBC Bypass Púchov   vs   IBK PAZZ                                    5:1

12:20     6                   Sparta Košice   vs   Uragán Senica                            1:3

13:00     7                       Ať Se Darza   vs   FBC Bypass Púchov                  0:1

13:40     8  FK Florko KE Stará garda  vs  Sparta Košice                              6:1

14:20     9                          IBK PAZZ    vs    Ať Se Darza                                 5:7

15:00    10        FBC Bypass Púchov   vs    Uragán Senica                           0:1

15:40    11       Forever Young Nižná   vs    FK Florko KE Stará garda         3:3

16:20    12                  Uragán Senica   vs    IBK PAZZ                                   5:3

17:00    13                   Sparta Košice   vs    Forever Young Nižná                1:1

17:40    14  FK Florko KE Stará garda  vs   FBC Bypass Púchov                 2:5

                                              NEDEĽA  28.6.2020 

  9:00    15                   Uragán Senica   vs   Forever Young Nižná                5:5

  9:40    16          FBC Bypass Púchov   vs   Sparta Košice                            0:0

10:20    17                            IBK PAZZ   vs   FK Florko KE Stará garda        4:1

11:00    18                       Ať Se Darza   vs   Uragán Senica                           2:5

11:40    19          Forever Young Nižná  vs   FBC Bypass Púchov                  2:0

12:20    20 FK Florko KE Stará garda   vs   Ať Se Darza                               7:1

13:00    21                    Sparta Košice   vs   IBK PAZZ                                   7:2

Konečné poradie:

1. Uragán Senica

2.  FBC Bypass Púchov

3.  Forever Young Nižná 

4. Sparta Košice

5. FK Florko KE Stará garda

6. IBK PAZZ

7. Ať Se Darza 

Najlepší strelec: Matej Vanta /Uragán Senica/

Najlepší hráč: Martin Rošťák /IBK PAZZ/

Najlepší brankár : Gabriel Mesároš / FBC Bypass Púchov/